راهنمای سایت و اپ:
آنچه در زیر آمده به عنوان قوانین و راهنمای مجموعه سایت و اپلیکیشن خونه دار شو می باشدو شما به عنوان عضو یا کاربر مجموعه با استفاده از خونه دار شو در نخستین گام کلیه قوانین این مجموعه را پذیرفته اید و موظف به رعایت آن هستید.
قوانین:
1-کلیه اصول و قوانین خونه دار شو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2-کارشناسان خونه دار شو مجاز به کنترل اطلاعات آگهی های قرار گرفته روی سایت و اپلیکیشن هستند .ولی مسئولیت کلی مطالب قرار داده شده به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات می باشد و اشخاص نباید مطالب نا مناسب و اطلاعات اشتباه را بر روی سایت و اپلیکیشن قرار دهند.
3-چون شرکت سپهر فایل و مجموعه خونه دار شو هیچگونه سهمی در معاملات کاربران سایت و اپلیکیشن ندارد و تنها پل ارتباطی بین جویندگان و فروشندگان ملک و همچنین آژانس های املاک می باشد پس لطفا در انجام معاملات خود دقت نمایید ،زیرا شرکت هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

راهنمای آیکون ها
ورود:
مدیران و مشاوران آژانس های املاک پس از تکمیل فرم ثبت نام می توانند آگهی های خود را روی مجموعه خونه دار شو قرار دهند تا جویندگان ملک از آن استفاده کنندو همچنین به لیست آژانس های املاک اضافه شده تا کاربرانی که قصد جستجوی مشاورین معتبر را در محله شان را دارند به راحتی بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند.همچنین کاربران عادی می توانند با عضویت از لیست علاقه مندی ها برخوردار شوند.
ثبت آگهی :
تمامی کاربران عضو و مهمان می توانند به صورت رایگان آگهی متنی خود را ثبت کنند.
آگهی های ویژه :
تمام کاربران عادی و آژانس ها می توانند با ویژه کردن آگهی خود و پرداخت مبلغ نا چیزی اطلاعات ملکی خود را در صفحه اصلی مجموعه خونه دار شو به نمایش بگذارند.
ثبت درخواست :
تمامی جویندگان ملک پس از جست و جو و نیافتن ملک دلخواه می توانند با ثبت درخواست ملک مورد نظرشان منتظر تماس از طرف مشاورین املاک معتبر باشند و از املاک گردی و صرف هزینه و وقت بپرهیزند.
آژانس های املاک :
در این آیکون اطلاعات تمام آژانس های املاک معتبر به همراه آگهی های آنها درج شده است.
درخواست اشتراک سپهر فایل :
شما می توانید با پرکردن فرم مربوط در این صفحه منتظر تماس کارشناسان شرکت باشید و پس از عضویت از مزایای آن بهره مند شوید .
جست و جو:
تمامی کاربران می توانند از طریق این آیکون ملک مورد نظر خود را در میان آگهی های آژانس های املاک معتبر که در سایت و اپلیکیشن خونه دار شو عضو هستند بیابند
.

سپهرفایل

این آیکون مختص کاربرانی است که اشتراک شرکت سپهر فایل را دارند که شامل:
فایل های روزانه:
روزانه 10 الی 20 فایل(فروش-رهن-اجاره)دریافت کنید و مستقیما با مالک در ارتباط باشید
.
جست و جو در فایل های سپهر:
می توانید با جست و جو در بانک اطلاعاتی شرکت سپهر فایل ملک مورد نظر خود را بیابید.
لیست متقاضیان ملک:
اطلاعات کامل متقاضیان(خرید-رهن-اجاره) که در آیکون ثبت درخواست ،درخواست خود را ثبت کرده اند در این قسمت قابل رویت است.
ثبت آگهی با تعداد بالا و زمان بالا:
می توانید آگهی خود را به تعداد زیاد و مدت زمان طولانی در اینجا ثبت کنید.
ارسال اس ام اس(مختص اپلیکیشن):
می توانید با تمامی کاربران و مدیران آژانس ها در ارتباط باشید.